Jsme personální a outsourcingová společnost založená IT experty pro IT experty. Více jak 10 let měníme svět IT a trhu práce k lepšímu. Působíme na straně firem i specialistů a vytváříme ideální podmínky na obou stranách. Staráme se o kariéru jak zaměstnanců, tak i kontraktorů. 

Nasloucháme a díky tomu rozumíme Vašim potřebám. Když něco nevíme, přiznáme to. Co si společně neodsouhlasíme, to se nestane. Zapomeňte na zbytečné schůzky a nerelevantní pohovory. Vyjednáváme, oponujeme, diskutujeme, ale předně jsme lidi a hledáme vždy nejlepší řešení. 

Nevybrali jste si z naší aktuální nabídky? Nevadí, ozvěte se. Do ničeho Vás tlačit nebudeme, ale uděláme vše pro to, abychom pomohli Vašemu dalšímu kariérnímu směřování. Více o tom napoví naše prémiová služba Osobní IT agent. Kontakt: inbox@capacita.cz

ASP.NET / .NET / C# / Vršovice

Malá rodinná firma v pražských Vršovicích hledá do svých řad dalšího seniorního .NET vývojáře. Kdo chce práci v neformálním prostředí a s fajn kolektivem kolegů, čtěte dále.

Společnost vyvíjí vlastní systém pro řízení podniku, na kterém by pracoval i tento .NET vývojář. Nehledá superhrdinu, ale normálního pohodového člověka, který rozumí své práci a s chutí se do ní pustí.

A co za to? Jasně, že peníze. Na svých zaměstnancích společnost neškudlí. Funguje na principu svobody za zodpovědnost, nikoho nehlídají píchačky, důležité jsou výsledky. Profesní růst zaručen - ač se jedná o práci na jednom SW, je velmi různorodá.

Napište, zavolejte, ráda Vám řeknu více.

Natálie Továrková


Informace o pozici

Společnost
Capacita s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Capacita s.r.o., Natálie Továrková