A je to tady!

Nová aplikace v průmyslové automatizace, která našim klientům usnadní život. V hlavní roli JavaScript, TypeScript a Node.js.
Hledáme zkušené kandidáty, kteří mají přehled v návrhu SW, QA a chtějí vlastní prostor pro realizaci těchto znalostí.

Na co se můžeš těšit?

* Možnost rozjet s námi dlouhodobý projekt s důrazem na kvalitní kód.
* Dáme Vám slovo, co se týče postupů a technologií při vývoji.
* Flexibilní pracovní dobu, bonusy a hlavně zkušené kolegy, od kterých je stále co se učit a 5 týdnů dovolené, samozřejmě.

Jaká bude náplň tvé práce?

* Vývoj střední vrstvy multiplatformní aplikace, která zajišťuje komunikaci mezi uživatelem a zařízením.
* Práce především s JavaScript, TypeScript, Node.js, a pokud bude potřeba něco navrhnout, tak UML.
* Úzká spolupráce v agilním týmu (3-týdenní sprinty).

Co bys měl/a splňovat?

* Ideálně VŠ vzdělání nejlépe technického směru. Rozhodně se ale nebráníme ani zkušenému vývojáři bez titulu.
* Min. 2 roky komerční praxe s vývojem v JavaScript/TypeScript.
* Zkušenost s vývojem v Node.js.
* Anglický jazyk ovládáš na komunikativní úrovni.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Denisa Stuchlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.