JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, pokrývá celý český a slovenský trh a je čistě českou společností. Hlavním zaměřením jsou komunikační technologie, dále alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.

Technik na telekomunikační technologie a FV elektrárny

Máte zájem prokázat své schopnosti a rozvíjet nové nápady? Rádi za sebou vidíte výsledky?

Pak hledáme právě Vás, staňte se součástí týmu Joyce!

Těšíme se na:

  • Pozitivně naladěného člověka – tato práce je práce s lidmi, o lidech a pro lidi
  • Člověka, za kterým jsou vidět výsledky práce
  • Člověka, který má chuť se dále učit a rozvíjet
  • Kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním, se schopností samostatného nalézání řešení, vlastní iniciativou a aktivitou

Co Vás čeká?

Hlavní pracovní náplní bude technická podpora a řešení reklamací pro IT a FV produkty.

Zejména se jedná:

  • Podpora a řešení technických požadavků velkoobchodních odběratelů i koncových uživatelů prostřednictvím helpdeskového systému, telefonicky i osobně vč. výjezdů k zákazníkům.
  • Písemná komunikace se zahraničními výrobci o vývoji a vylepšování funkcionalit.
  • Lokalizace produktů, příprava českých a slovenských příruček k produktům, příprava technických prospektů apod.
  • Součinnost a spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením.

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání, technického zaměření (výhodou zaměření na IT, telekomunikace, elektro)
  • Znalosti sítí a základní protokoly TCP/IP
  • Zkušenosti s fotovoltaickými elektrárnami výhodou
  • Pozitivní přístup, dobré organizační a komunikační znalosti, systematičnost, schopnost týmové práce
  • Znalost technické angličtiny na úrovni psané formy
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Výhodou vyhláška 50 § 6

Co nabízíme?

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
  • Fajn kolektiv profesionálů směřujících ke společnému cíli
  • Práce s moderními technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Individuální přístup – vzdělávání, školení, certifikace, kurzy dle individuálních potřeb
  • Možnost seberealizace, profesního a osobního růstu
  • Vždy vítáme vlastní iniciativu a nápady každého z nás
  • Platové ohodnocení (fixní složka, výkonová složka a osobní ohodnocení)
  • Firemní notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Finanční bonusy a benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, kafeterie, možnost příspěvku na pojištění, příspěvky na dovolenou,…)
  • Časté firemní a teambuildingové akce

Nástup možný ihned.

Společnost
JOYCE ČR, s.r.o.
Adresa
Venhudova 749/6, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Elektrotechnik, Technik, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel