Děláme vývoj procesorů jinak. | Naše čipy jsou v Silicon Valley i ve Vašem obýváku. | Jsme revoluční. | Jsme agilní. | Jsme Codasip.

Zajímá Tě svět IoT a chtěl/a bys proniknout do světa procesorových technologií založených na počítačové architektuře budoucnosti? Přidej se k nám a zapoj se do vývoje čipů třeba pro televizi, kterou si doma zapneš po náročném dni, pro modem, co máš na pracovním stole, nebo pro neuronové sítě, které se vyvíjí v nejprestižnějších laboratořích světa! S námi se můžeš podívat do budoucnosti vývoje HW a pracovat už dnes s technologiemi, o kterých se bude psát až zítra.

Chceme supr Java Developera, který dá našemu IDE co proto

Kde je vůle, je i cesta. A my máme vůle na rozdávání. Ať už doma, na zahradě nebo v lese, pracujeme odkud se dá. Codasip žádný virus nezastaví! Náš tým stále roste a práce máme pro všechny dost. Ať už na vývoji našich stále pokročilejších procesorových jader (RISC-V friendly), na vývoji našeho bezkonkurenčního SW nástroje na vývoj HW (Codasip Studio) nebo na SweRV (rozšíření RISC-V procesorů Western Digital o naši podporu).

No a jednou z aktuálních priorit je IDE našeho Codasip Studia. Doteď jako Popelka sedělo v koutě a čekalo na svůj čas... Který právě nastal! Potřebovalo by to nové šaty. Něco trochu víc sexy, trochu víc trendy, ale hlavně aby to dobře sedělo. K tomu je taky potřeba se naší Popelce podívat pod sukni, přezkoumat aktuální architekturu (Eclipse) a přijít s něčím vhodnějším (něco jako IntelliJ? Nevím, řekni nám...). Bude to potřebovat hodně šikovného krejčího, teda vývojáře. Měl by mít nejen solidní znalost vývoje IDE (ideálně přímo s pomocí Eclipse), ale taky myšlení architekta, který se na věc dokáže podívat z nového úhlu a dát myšlence nějaký tvar a směr. Do budoucna by si měl vzít kolegy vývojáře (aktuálně 4) pod svá křídla a bude styčným důstojníkem, který bude mít celý IDE tým na starosti. No a to by snad stačilo. Nechceme toho málo, víme. Ale kdo málo chce, málo dostane...

Chtěl(a) bys vědět víc, jak naše IDE vypadá a s čím se tu potýkáme? Přijď na návštěvu (ať už osobní nebo aspoň virtuální) nebo si pojďme zavolat a já Ti vysvětlím podrobnosti. Nemusíš hned dávat výpověď. Jestli jsi fakt dobrý/á, dáme Ti dost času a prostoru na rozmyšlenou. Nechceme někoho rychle, chceme někoho dobře.

Co se o nás píše:

https://ekonom.ihned.cz/c1-66730090-brnenska-firma-codasip-meni-miliardovy-trh-s-cipy-a-procesory
https://www.lupa.cz/aktuality/brnensky-codasip-se-stal-hlavnim-dodavatelem-pro-slavny-western-digital/
https://www.lupa.cz/aktuality/brnensky-codasip-ziskal-investici-10-milionu-dolaru-pripojil-se-i-western-digital/


Informace o pozici

Společnost
Codasip s.r.o.
Adresa
Technická 2935/23, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Codasip s.r.o., Tereza Jechová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.