Pro našeho klienta, menší českou advokátní kancelář s mezinárodními projekty a sídlem v centru Prahy, obsazujeme koncipientskou pozici se zaměřením na oblast: korporátní právo, M&A, nemovitosti, pracovní právo, hospodářská kriminalita atd.

Vaší náplní práce na této pozici bude příprava rešerší, dále revize smluv, podílení se na přípravě článků a memorand pro klienty, ale i spolupráce na interním know-how a článcích.

Od Vás očekáváme dokončené vzdělání na právnické fakultě v ČR, praxi maximálně 1 - 2 roky v advokátní kanceláři. Výborná angličtina v písemné i mluvené formě je nutností. Dále oceníme zájem o obor /white collar crime/, silný český i anglický písemný projev, samostatnost, schopnost si poradit, týmového hráče.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, extra dovolenou, sick days a flexibilitu, velmi přátelský kolektiv, možnost vyzkoušet si více oblastí a pracovat na zajímavých projektech.

Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí na relevantní studentské pozici.


Informace o pozici

Společnost
Bright HR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Bright HR, s.r.o., Dagmar Möstl