Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

Hledáme nadšence do IoT SÍTÍ

Pro našeho klienta, významnou ICT společnost, hledáme nadšence do IoT technologií, který má alespoň provozní rádiové zkušenosti. Zkušenost přímo s IoT nutná není, ale chuť se v této oblasti rozvíjet ano.

Náplň práce:

- jedná se o práci v tříčlenném týmu, který má na starosti návrh / rozvoj i provoz IoT rádiových sítí - záleží na člověku, který na pozici nastoupí, zda bude preferovat práci v rozvoji nebo provozu nebo obojím, manažer je otevřený všem variantám

- vývoj a testování nových IoT produktů

- provoz IoT rádiových sítí, řešení problémů na síti

Požadujeme:

- zkušenosti s rozvojem nebo provozem IoT jsou výhodou, ale nejsou podmínkou

- zájem a chuť se učit a rozvíjet v oblasti IoT

- požadavkem na pozici jsou alespoň provozní rádiové zkušenosti - správa rádiových sítí, spojů apod.

Společnost nabízí:

- zázemí stabilní společnosti, možnost dalšího profesního rozvoje, školení v oboru, možnost práce se špičkovými technologiemi

- týden dovolené navíc

- stravenky

- cafeteria – příspěvky na volnočasové aktivity

- sick days, pružná pracovní doba

- fajn kolektiv

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis s názvem pozice, o kterou máte zájem na e-mailovou adresu davidova at sevenreasons.cz Děkujeme.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, Projektant, Specialista mobilních technologií, Spojový manipulant, Technolog v telekomunikacích, Zkušební technik, System Engineer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Seven Reasons s.r.o., Jana Davidová