Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Oracle Vývojář (Home Office, HPP nebo IČO)

eDigitalizace, elektronická identifikace, digitální důvěra – pojmy, bez kterých post-moderní společnost nedokáže fungovat. Chtěl byste se podílet na vývoji softwaru, který zajišťuje tyto funkce u bank, ministerstev, pojišťoven a dalších?

Kromě samotného vývoje byste úzce spolupracoval s architekty, vývojáři, ale i samotným klientem, a to od analýzy požadavků až po finální předání.

Náplň práce:

> návrh, vývoj a údržba aplikací nad Oracle databází

V čem a s čím se pracuje:

> Oracle 11g/12c

> SQL, PL/SQL

Hodí se i zkušenost s:

> SQL Developer Data Modeller

> Oracle designer

> PostgreSQL

Benefity a výhody:

Kromě běžných benefitů je po zaškolení možnost pravidelného Home Office až 2 dny v týdnu a konzistentního vzdělávání se, např. v PostgreSQL. Dobrá dopravní dostupnost MHD i autem.


Informace o pozici

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Antal International, Marek Novotný