EFIN, spol. s r.o., provozovatel věrnostního programu ( například Sphere). Na trhu jsme 26 let a v současné době plánujeme další růst a rozvoj naší organizace. Více informací naleznete na www.sphere.cz.

Baví vás obchod? Je to něco, čemu se rádi a úspěšně věnujete? Umíte vést prodejní rozhovor tak, aby výsledkem byl uzavřený obchod? Máte úspěšnou zkušenost s akvizicí klientů v segmentu B2B? Jste vytrvalý a systematičtí? Možná by Vás zajímala spolupráce s naší společností.

Co vás čeká?

Zodpovědnost za prodej produktů v daném regionu (klientské věrnostní programy, zaměstnanecké benefity a produkty s tím související)
Vyhledávání nových obchodních příležitostí a správa regionu
Tvorba obchodních nabídek a kalkulací

Bez čeho se neobejdete?

Akvizice (navolání schůzek a jejich realizace)
Dovednosti úspěšně vést prodejní rozhovor (příprava, zjišťování potřeb, vhodná argumentace produktu, vyjednávání o ceně, uzavření obchodu)
Zájmu učit se nové věci a pozitivního vztahu k věrnostním programům
Schopnosti jednat s majiteli, obchodními, marketingovými a HR řediteli firem různých velikostí a segmentů
Očekáváme minimálně SŠ vzdělání, 5 letou praxi v obchodu B2B, výborné komunikační a prodejní dovednosti

Co vám za to nabídneme a čím vás podpoříme?

Zaškolíme vás a připravíme na trh věrnostních programů
Budeme s Vámi dále pracovat na produktu a marketingu, aby se vám dobře prodávalo
Jistotu a zázemí silné a stabilní společnosti
Systém dalšího vzdělávání
Fixní a motivační provizní složka (odměna je odvozená od výsledku)
Práce na ŽL

Pokud vás nabízená pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím prostřednictvím odpovědního formuláře váš strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií a motivačním dopisem.

Velice děkujeme za váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN, spol. s r.o., Michaela Chalupová