Jsme EFIN, spol. s r. o., zakladatel a provozovatel věrnostních programů v ČR a SR. Na trhu jsme 25 let a v současné době plánujeme další rozvoj.

Vyjma zkušených obchodníků hledáme leadera, který má prokazatelné zkušenosti, znalosti a dovednosti k úspěšnému vedení obchodního oddělení v České republice.

Co byste měli mít a umět

• Alespoň 5 let zkušeností s prací obnášející kontakt s B2B zákazníky
• Výbornou úroveň obchodních dovedností
• Schopnost analyzovat trh
• Vysoké pracovní nasazení, kreativitu, spolehlivost

Co vás čeká

• Komunikace se stávají
• Péče o svěřený regioncími partnery
• Aktivní akvizice nových zákazníků

Co vám můžeme nabídnout

• Platové ohodnocení: fix + provize
• Zaškolení a systém dalšího vzdělávání
• Možnost postupu na řídící pozici
• Jistota a zázemí silné a stabilní společnosti – 25 let na trhu

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce s fotografií. Životopisy doručené bez fotografie nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN, spol. s r. o., Petra Malínková