U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Inženýr/ka automatizace

Vidíš v automatizaci budoucnost a chceš být její součástí?

Náš tým automatizace je momentálně zavalen novými požadavky a proto hledáme novou posilu!

Jaká by byla náplň Tvé práce?

*Programování PLC (programovatelný modul pro řízení aplikací a strojních zařízení), HMI (prostředek pro převedení operátorských příkazů do elektronického signálu)
*Podpora při řešení závad automatizace a jejich odstraňování
*Návrh a implementace zlepšovacích řešení.
*Jednání s dodavateli výrobní technologií
*Zodpovědnost za certifikace zařízení
*Příprava podkladů pro rozpočet
*Realizace poptávek náhradních dílů
*Odborné školení servisních techniků, elektrikářů a mechaniků
*Vyhotovení reportů pro vedení údržby
*Aktualizace technické dokumentace včetně vytvoření podkladů

Co bys měl/a mít nebo umět?

*Praxi min 2 roky na obdobné pozici
*Vyhlášku 50 par.6
*Zkušenosti s řídicími automaty PLC/HMI
*Zkušenosti se SCADA systémy.
*znalost angličtiny ideálně na úrovni středně pokročilý - aby ses domluvil/a se kolegy a třeba i po telefonu s dodavateli nebo zákazníkem

Co Ti nabízíme?

Práci v inspirativním týmu, při které se setkáš s nejnovější technikou a možnostmi řešení automatizace

Díky pracovní době 8,5h budete mít odpoledne čas na koníčky, přátele nebo jazykový kurz vlastního výběru, na kterým Vám rádi přispějeme.

Nabízíme Ti řadu benefitů:
*Energii můžete načerpat během pěti týdnů dovolené.
*Ušetříme Vám čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžete vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to za krásných 6,- . Pracovní ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo ovesné kaše. Myslíme navíc i na vegetariány nebo vegany
*Práci Vám usnadní naše nové technologické vychytávky, díky kterým Vás to bude v práci bavit.
*Myslíme na Vás i v pozdějším věku - Foxconn přispívá na Vaše penzijní připojištění až 2% z hrubé mzdy...

... a mnoho dalšího o čem si můžeme promluvit osobně nebo přes skype :)

Budu moc ráda když se mi ozveš, jistě se spolu domluvíme.

cc3;cc10

zrucny;technologie;cisla;superman

Společnost
Foxconn Group
Address
Kutná Hora – Karlov
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate)
Listed in: Electrical and power engineering, IS/IT: System and HW administration, Technology and development, Electrical engineer, HW system architect, Development engineer
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.