Společnost NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče, člen mezinárodní skupiny NORMA GROUP (www.normagroup.com), je významný výrobce spojovacích komponentů zejména se sídlem v Hustopečích u Brna.

ELEKTROMECHANIK - "pan HRAČIČKA"

Máte zkušenost s elektrickými popř. elektronickými opravami strojních zařízeních? Baví Vás řešit elektronika? Chcete se naučit nové věci, absolvovat zajímavá školení? Chcete získat zkušenost z automotive prostředí?

Tak se staňte členem našeho týmu

Co vás čeká

  • elektrické, popř. elektronické opravy na strojním zařízení a ostatním příslušenství
  • preventivní prohlídky a inspekce dle pokynů nadřízeného
  • spolupráce na technickém řešení oprav
  • uplatňování principů neustálého zlepšování a zefektivňování prováděných činností

Jaké znalosti a dovednosti máte

  • praxe min. 2 roky
  • kvalifikace a školení ve vyhlášce č. 50 / 1978 Sb., min. §6
  • praxe a dovednost v údržbě a opravách elektrických, popř. elektronických zařízení

Fajn bude, když umíte nebo znáte

  • číst technickou dokumentaci, elektrotechnické plány
  • obsluhu pneumatických a hydraulických systémů
  • změříte a diagnostikujete závadu, poradíte si s čidly, optickými branami apod.

Co nabízíme

  • práci ve stabilním prostředí mezinárodní společnosti
  • roční bonus
  • měsíční docházkový bonus 1300,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvkové stravování – oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je výborný!
  • příspěvek na sport a kulturu i očkování

a další….

Společnost
NORMA Czech, s.r.o.
Adresa
Havlíčkova 1375/28, Hustopeče
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Mechanik, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NORMA Czech, s.r.o., Lenka Hrabalová
519 440 332