Tísňová péče je tu proto, aby zajistila našim klientům pocit bezpečí a jistoty při každodenním životě, doma i venku. Pomáhá svým klientům žít ve vysokém věku plnohodnotně a beze strachu. Rodinám našich klientů ulehčuje péči o jejich blízké a dodává pocit jistoty, bezpečí a klidu, když nemohou se svým příbuzným být v neustálém kontaktu.

Dispečer/ka Tísňové péče ŽIVOTa 90, z.ú.

Co Vás čeká:

  • poskytování unikátního typu sociální služby tísňové péče našim klientům
  • práce v týmu na dispečinku v nepřetržitém dvousměnném provozu
  • obsluha tísňových volání, jejich vyhodnocování, práce s databázemi
  • koordinace a zajištění pomoci při akutní krizové situaci ve spolupráci se složkami IZS, smluvními zdravotními dopravci, návaznými službami, neformálními pečujícími, lékaři a rodinnými příslušníky
  • vedení dokumentace poskytované služby
  • realizace individuálního plánování klientů dle jejich potřeb
  • na výše uvedené budete řádně zaškoleni pod vedením mentora a ostatních členů týmu

Očekáváme od Vás:

  • vyšší odborné vzdělání nebo VŠ vzdělání sociálního směru (dle zák. č. 108/2006)
  • praxe s naší cílovou skupinou minimálně 1 rok
  • schopnost spolupracovat v týmu
  • vynikající komunikační dovednost
  • uživatelskou znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • práci na HPP
  • nárůst mzdy po zkušební době
  • zázemí stabilní organizace, která se již 29 let věnuje podpoře seniorů
  • 14-15 pracovních dnů v měsíci
  • 5 týdnů dovolené, podpora dalšího vzdělávání, pravidelné supervize, příspěvek na stravu, slevy na vstupenky do Divadla U Valšů
  • místo výkonu práce od září 2020: Praha 7, U Pergamenky 12

Uvítáme zkušenosti, vyzrálost, zodpovědnost a selský rozum - neobávejte se a přijďte to k nám zkusit.

Výběrové řízení se skládá ze dvou částí, osobního pohovoru a jednodenní stáže přímo na dispečinku Tísňové péče.

Společnost
Život 90
Adresa
Karoliny Světlé 286/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 28 500 – 30 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Služby, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Život 90, Helena Hořáková
222 333 537