Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Administrátor/ka aplikačních serverů na platformě OS Linux

Koho hledáme?

Pro našeho klienta, který je největším poskytovatelem platebních transakcí v ČR hledáme do týmu zkušeného/nou administrátora/ku aplikačních serverů, který/á má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Co Vás čeká?

  • Budete zajišťovat spolehlivý a bezpečný chod JEE aplikací provozovaných na middleware aplikačních serverech IBM WebSphere a Tomcat na platformě OS RHEL/x86
  • Administrace linuxových strojů, webových serverů Apache, IBM WebSphere (ND) a Tomcat aplikačních serverů a poskytování podpory 3. úrovně (technická administrace, konfigurace, instalace)
  • Provoz aplikací je v režimu 24x7 a v rámci pozice se drží pohotovosti, případné servisní zásahy lze provádět vzdáleně. Společnost má k dispozici vlastní dohledové centrum a technologie zajišťující vysokou dostupnost služeb

Co očekáváme, že byste měl/a umět?

  • Praxi v administraci Linuxu a s administrací LAN - znalost TCP/IP a mít všeobecný přehled v síťových technologiích (princip firewallu, routingu atd.).
  • Znalost struktury a fungování operačních systémů a softwaru obecně.
  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Týmovou spolupráci, systematičnost, důslednost a důraz na detail
  • Znalost angličtiny - nutná je schopnost porozumět psané technické angličtině (manuály, návody, diskuze).
  • Spolupráci s ostatními kolegy ohledně návrhu architektury a jednotlivých řešení
  • Schopnost psát scripty v BASH

Co bude pro Vás výhodou?

  • Aktivní přístup
  • Praxe s administrací IBM WebSphere Application Server, Tomcat případně jiných JEE aplikačních serverů (Jboss, BEA)
  • Znalost v Perlu, Pythonu, Jythonu (WAS) případně jakéhokoliv dalšího jazyka, například různé druhy C a další
  • Základní znalost SQL nebo Javy
  • Administrace HA prostředí s aplikacemi provozovanými s vysokou dostupností.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční bonus
  • Závodní stravování
  • Dovolenou 5 týdnů a 5 sickdays
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Cafeteria
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo alokace: Strašnice poblíž metra
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková