CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

IT Support Specialist

Láká Vás práce v IT a nebojíte se do toho pořádně opřít? Máte už nějaké zkušenosti, ale chcete se naučit víc a tuto oblast prozkoumat ze všech stran? Tahle nabídka by totiž mohla být právě pro Vás:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • poskytování podpory uživatelů v oblasti IT infrastruktury
  • monitoring a administrace serverů a sítí
  • mailová a telefonická komunikace, zpracování ticketů
  • eskalace incidentů a spolupráce s ostatními týmy

POŽADAVKY:

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • dobrý přehled a orientace v technologiích
  • znalost administrace OS Windows
  • chuť se vzdělávat

NABÍZÍME:

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • širokou škálu benefitů a reálnou možnost odborného vzdělávání
  • firemní notebook a telefon
  • jazykové kurzy, příspěvek na pojištění a další výhody

Kdo hledá

Mezinárodní firma, která Vám poskytne zázemí, stabilitu a umožní růst. Nabízí slušnou mzdu a navrch propracovaný systém odměn a benefitů. Pokud hledáte místo, kde Vám umožní na sobě pracovat a časem i povýšit, budete tam jako doma.

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se nám a s kariérou můžete začít klidně hned:)

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 31 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Agata Kajfoszová