Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn nenáročná brigáda - odpolední směny - 112 Kč/h #diKOr

Pracovní náplň:

Chtěli byste brigádu, kde si vyděláte, ale nemusíte chodit každý den? Neradi brzy vstáváte a pracovali byste nejraději odpoledne? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás. Nyní hledáme brigádníky a brigádnice na doplňování zboží a práci na pokladně do známého supermarketu ve Studénce. Konkrétní směny si vybíráte na základě Vašich časových možností, kterékoliv dny od pondělí do pátku v čase 13:00 - 20:30. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, zaškolení zajistíme. Nástup možný ihned.

Brigáda je vhodná pro všechny věkové kategorie a i pro studenty, maminky na mateřské dovolené, jako přivýdělek ke stálému zaměstnání či osoby evidované na ÚP.

Nabízíme:

- mzdu 120 Kč/h
- pouze odpolední směny
- brigádu s volbou směn dle Vašich časových možností
- práci v příjemném pracovním prostředí
- možnost výplaty každý týden

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav


Informace o pozici

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Studénka
Plat
Plat: 120 Kč / hodina
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 30.3.2020 – 30.6.2020
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.