Kdo je naším klientem? Nadnárodní společnost a globální leader v oblasti inspekcí a certifikací působící ve 140 zemích světa. V Čechách pak pobočka o 120 zaměstnancích s rodinnou atmosférou, kde se kolegové společně slaví narozeniny a další významná jubilea.

Koho hledáme? Na nově vytvořenou pozici Finance ManagerJunior/CFO hledáme seniorního controllera, kterého láká posun směrem ke komplexnímu finančnímu řízení. Na starost bude mít v tomto ohledu 3 země – Česko, Slovensko a Maďarsko.

Operativní část náplňe práce:

  • Měsíční controlling účetních knih za tři země + následné vykazování a reporting provozních nákladů a investic
  • Komunikace a spolupráce s interními i externími auditory

Strategická část náplňe práce:

  • Spolupráce na implementaci nového IS systému ve 3. kvartálu 2020 (z JD Edwards na Flex)
  • Zefektivňování procesů plánování a reportingu – nejen v rámci fin. oddělení, ale i napříč businessem
  • Business partnering managementu - např. evaluace ziskovost klientských kontraktů/vyhodnocování business casů, tendrování dodavatelů
  • Vaše práce bude i o spolupráci s ostatními odděleními napříč společností

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru
  • Angličtinu na úrovni B2/C1 – komunikace na denní bázi jak v češtině, tak angličtině
  • Excel – na expertní úrovni, znalost dalších BI nástrojů je výhodou
  • Zkušenosti z finančního controllingu (min. 5 let)
  • Flexibilitu a ochotu cestovat (cca 3 do měsíce – Uherské Hradiště/Bratislava/Budapešť)
  • Zkušenosti s finanční analýzou a znalost účetních principů, nicméně nehledáme účetního
  • Znalost IFRS standardů
  • Analytické myšlení a samostatnost, zároveň schopnost a ochota komunikovat s kolegy

Co můžete získat:

  • Atraktivní práci pro celosvětovou jedničku na trhu ve svém oboru
  • Zázemí velké a stabilní společnosti, možnost osobního i profesního rozvoje
  • Zároveň přes velikost firmy poměrně rodinné zázemí v pražských kancelářích na Praze 4 – Budějovická (120 lidí)
  • Odpovídající a motivující finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity, jako pružná pracovní doba, služební automobil k soukromým účelům a další)

V případě zájmu nám zašlete své CV s pár slovy o sobě a my se s Vámi obratem spojíme a domluvíme se na dalším postupu. Budeme se těšit!

Společnost
SBR Recruiting
Adresa
Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura