Olivova dětská léčebna, o.p.s.
Olivova 224/108
251 01 Říčany u Prahy

HR Generalista/Personalista

Zapojte se do našeho týmu, který má neskromný cíl: pomoci dětem, které v životě zatím neměly takové štěstí.

Jsme parta nadšenců, kteří si dali nelehký úkol. Pomáhat dětem, které to potřebují. Dětem, které se u nás léčí s respiračními chorobami, s pohybovým ústrojím a obezitou. Do našeho týmu přijmeme nadšence do HR/personalistiky, který má rád lidi, nebojí se zodpovědnosti a přijímá rád nové výzvy.

Co byste měli mít?

- vzdělání není důležité. Preferujeme selský rozum, orientaci v zákoníku práce a zkušenosti v oblasti HR (alespoň 2 roky)
- komunikační a organizační dovednosti, schopnost empatie – ta je v HR obzvláště důležitá
- nadšení, angažovanost a loajalitu – bez toho to nepůjde
- samostatnost v plnění úkolů s proaktivním přístupem
- když se vyznáte ve zdravotnické legislativě, bude to s výhodou
- schopnost poprat se i s dalšími úkoly, které pracovní život přinese
- být týmovým hráčem, ale i být schopný samostatné práce
- chtít posouvat k naplnění cíle nejen léčebnu, ale i sebe

Co vás čeká?
- příprava veškeré personální dokumentace a HR agendy
- oslovování a vybírání nových kolegů do týmu
- zodpovědnost za celý nábor od vypsání místa po nástup
- spolupráce a poskytování personální podpory všem kolegům v léčebně
- správa personálního systému a docházky
- příprava podkladů pro mzdy a veškerá administrativa spojená s HR procesy
- zajištění vzdělávání, školení a seminářů
- úzká spolupráce s ředitelem a vedoucími oddělení
- podílení se na vytváření HR procesů, jejich nastavování i zodpovědnost za realizaci

Co nabízíme my?
- příjemné a klidné prostředí dětské léčebny v Říčanech u Prahy, usměvavé dětské tváře a práci, na kterou můžete být hrdí
- milí kolegové, přátelské vztahy
- pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou
- hrazené vzdělávání a semináře, kde posunete vaše dovednosti
- partu asi 80 odvážlivců (s vámi 81), co táhne za jeden provaz
- přímo v léčebně výborné obědy, na které vám přispějeme
- týden dovolené navíc – ať načerpáte síly konat dobro
- abyste neochořeli, můžete využít kartu Multisport
- a kdybyste náhle ochořeli, máte k dispozici 3 sick days – placené volno na vyléčení
- nástup květen/červen 2020

Na vaše reakce se těší Olga Trnková a celý tým ODL do 15. 4. Zasílejte společně s životopisem motivační dopis, kde se o Vás dozvíme něco více než v životopisu. Pro případné dotazy volejte na tel: 602 627 741.

Adresa
Olivova 224/108, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Zdravotnictví a sociální péče, HR konzultant, Personalista, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace