AutoMat je iniciativa za bezpečnou, zdravou a živou Prahu. Přinášíme inspiraci z evropských metropolí a aktivizujeme lidi k pozitivní proměně ulic a veřejného prostoru. Podporujeme veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu. Dohlížíme na politiky a efektivní používání veřejných peněz. Naše projekty jsou Do práce na kole, Zažít město jinak, Laboratoř udržitelného urbanismu a Generace U. Společně s vámi tvoříme město, ve kterém chceme žít.

Vedoucí individuálního fundraisingu

Spolek AutoMat hledá novou/ého vedoucí/ho individuálního fundraisingu. Máte zkušenosti s fundraisingem a schopnost vést, motivovat a rozvíjet vlastní tým? Přidejte se k nám!

Na pozici vedoucího “IFRu” nám velmi záleží – je to klíčová pozice pro zachování nezávislosti, koncepčnosti a akceschopnosti AutoMatu.

V AutoMatu se zabýváme propagací udržitelné dopravy a urbanismu, veřejné správě nabízíme vlastní řešení často inspirovaná dobrou zahraničí praxí. Organizujeme sousedské slavnosti Zažít město jinak, výzvu Do práce na kole, sezónní cyklojízdy, vzděláváme studenty v projektu Generace U a společně s našimi dárci vytváříme město, ve kterém je radost žít!

Co Vás čeká?

  • vytváření fundraisingové strategie (cíle, harmonogram, rozpočet, komunikace)
  • vyhodnocování fundraisingových kampaní (aneb víme, proč to (ne)vyšlo)
  • vyhledávání nových individuálních dárců
  • vylepšování systému péče o dárce a velkodárce (ve spolupráci s vedením spolku)
  • lehký vhled do vývoje CRN softwaru a dárcovských webů (našli jste na tomto řádku chybu? Bravo!)
  • vytváření komunikační strategie prostřednictví zkušených telefonistů Lindy a Michala

Koho hledáme/ V čem byste měli být dobří?

  • náš dobře nastavený fundraisingový model posunete na vyšší úroveň (nebo alespoň ne na nižší)
  • seznámíte se s tvorbou fundraisingových a marketingových strategií a nezastaví Vás ani projektové řízení
  • komunikaci s dárci, kolegy a networking na společenských událostech zvládáte levou zadní
  • naplno přitom projevíte svou samostatnost, iniciativu a kreativitu
  • v sociálních sítích plavete jako ryba ve vodě (nebo aspoň jako v akvárku)
  • baví vás pracovat v neziskovce, protože Vám to dává smysl

Co Vám nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu (možnost částečné práce z domova)
  • plný úvazek (zkrácený, pokud ho potřebujete)
  • práci pro lepší klima, hezčí a příjemnější města a veselejší lidi
  • velmi přátelský a uvolněný 20členný tým a neformální prostředí kanceláře v centru Prahy (Palác Lucerna)
  • prostor pro seberealizaci a významný podíl na úspěchu organizace
  • podporu sebevzdělávání a osobního rozvoje
  • plat lehce převyšující standart v českém nezisku
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody (v následujících měsících)

Přihlašujte se do poloviny dubna přes tento google formulář (https://forms.gle/bFdwWSbGUWyugFwUA). Pokud nemáte Gmail, svůj životopis s motivační dopisem v češtině pošlete e-mailem na veronika(tečka)bruhova(zavináč)auto-mat(tečka)cézet (nedá se sem vložit normální email). Do předmětu prosím napište „FUNDRAISING“.

Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se nám ozvat!

A jestli myslíte, že to není pro Vás, kontaktujte prosím někoho, koho byste v týmu AutoMatu rád/a viděl/a Vy.

Děkujeme!
AutoMat

Společnost
Auto*Mat, z.s.
Adresa
Vodičkova 704/36, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.