Skupina Etincelle sdružuje několik sociálních podniků. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny - vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Zajišťujeme cateringové služby.
Pro lidi s hendikepem poskytujeme sociální rehabilitaci a chráněné bydlení.

expedient /expedientka - pekárna

Co vás čeká

Přispějete k tomu, aby si naši zákazníci pochutnali na našem chlebu, pečivu a dalších výrobcích, které si objednali.
Zajistíte expedici výrobků pekárny, cukrárny a studené kuchyně. Budete mít zodpovědnost za správnost a úplnost dodávek i výstupní kontrolu kvality. Budete pracovat v malém týmu pekařů, kterým budete pomáhat také trochu ve výrobě. Jedná se o práci v noci v čase 18:00 - 02:00, neděle - pátek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měl/měla byste umět dobře počítat, logicky uvažovat, být přesný/á a pečlivý/á. Měl/měla byste bezpodmínečně vždy a zcela dodržovat a splňovat všechny hygienické požadavky, udržovat pořádek a čistotu a dobře zvládat práci v nočních směnách.

Výhodou bude, pokud budete mít

Zkušenosti s podobnou prací jsou výhodou ale ne podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v mladém dynamickém týmu v prostředí pekárny, která je plná energie z přeměny základních surovin v chléb a pečivo. Práce je vhodná i pro absolventy nebo důchodce.

Společnost
Etincelle
Adresa
Dělnická 235, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 18 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Potravinářství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Etincelle, Tomáš Větrovec
+420 735 007 700
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.