Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme tiskovou mluvčí / tiskového mluvčího (referenta/referentku odboru vnějších vztahů a kultury)

s místem výkonu práce Praha 3, v platové třídě 10, (tarifní plat v rozmezí od 21 260,--Kč až 31 240,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku až do výše 100 % platového tarifu nejvyššího platového stupně platové třídy 10, dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Nástup 1. 5. 2020 nebo dohodou.

Požadavky na vzdělání: vysokoškolské vzdělání, středoškolské vzdělání s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017.

Znalosti: znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze vítána, znalost AJ a prostředí městské část výhodou.

Další požadavky, schopnosti: výborné komunikační schopnosti v mluveném i písemném projevu, spolehlivost, ochota učit se a přizpůsobit se novým požadavkům, samostatnost.

Hlavní náplň práce: komunikace s médii, novináři, zpracování a rozesílání tiskových zpráv, zpracování komunikačních strategií, organizace tiskových konferencí, moderování veřejných debat atd.

Nabízíme: pružnou pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (120,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, mobilní telefon, možnost zvýhodněné partnerské SIM.

Profesní životopis a Souhlas se zpracováním osobních údajů, dostupný na www.praha3.cz/urad/formulare/perso-prace-a-mzdy, zasílejte prosím nejpozději do 10. 4. 2020 prostřednictvím odpovědního formuláře.

Bližší informace – Mgr. Pavel Trojan, vedoucí odboru vnějších vztahů a kultury, tel.: 222 116 701

Společnost
Městská část Praha 3
Adresa
Havlíčkovo náměstí 700/9, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Média, reklama a PR, Referent, Tiskový mluvčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel