GRUMANT s.r.o. – obchodní a technologická firma, leader na trhu moderních obráběcích nástrojů a technologie obrábění kovu, hledá pracovníka na pozici účetní.

Hlavní účetní

POŽADUJEME:

min. SŠ vzdělání ekonomického směru

alespoň 3 roky praxe v oboru

velmi dobrá znalost účetnictví dle českých standardů a daňové problematiky

zkušenost s vedením menšího týmu výhodou

samostatnost, spolehlivost, důslednost a pečlivost

velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

uživatelská znalost práce MS Office, Exel

znalost práce se SW ABRA,SAP, je výhodou

AJ - mírně pokročilá znalost

NÁPLŇ PRÁCE:

vítáme uchazeče s praxí na obdobné pozici

zodpovědnost za zpracování kompletní účetní agendy

vedení týmu účetních

účtování standardních, specifických, složitějších případů

příprava závěrkových operací, kontrolní hlášení DPH

komunikace s auditorem a daňovým poradcem

úzká spolupráce s provozními IT techniky společnosti na rozvoji automatizace účetních procesu

NABÍZÍME:

pozici ve společnosti GRUMANT s.r.o. , která je pro zákazníky v ČR a na Slovensku synonymem pro špičkové technologie a inovace již 27let.

příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

odpovídající finanční ohodnocení

mobilní telefon

4 týdnů dovolené , stravenky, poukázky na sportovní a kulturní akce

práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím

atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, odměny při pracovních a životních jubilejích, příspěvek na stravování a kompenzace dojíždění do práce

na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

termín nástupu ihned

Místo výkonu práce v sídle společnosti na Praze 10 - Uhříněves

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Společnost GRUMANT s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost
GRUMANT s.r.o.
Adresa
Bečovská 1435, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel