Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Junior Android Developer

Koho hledáme?

  • Pro našeho klienta, který je největším poskytovatelem platebních transakcí v ČR hledáme juniornější posilu na android, která bude pravou rukou seniornějšího Android Developera.
  • Tato pozice je tedy vhodná pro juniorní kandidáty, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci a chtějí se neustále zdokonalovat v této oblasti.

Co Vás čeká?

  • Vývoj softwaru pro platební terminály
  • Dlouhodobá spolupráce podílet se na vytvoření něčeho nového

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost a alespoň nějakou praxi v Android
  • Znalost angličtiny (dokumentace jsou psané v angl. jazyce)
  • Chuť se učit neustále nové věci
  • Týmového hráče

Co bude pro Vás výhodou?

  • Znalost síťových komunikací (TCP/IP, WiFi, GSM, SLL...)

Co Vám nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo alokace: Praha 10 poblíž metra
  • Práci na HPP

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Žatecká 55/14, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková