Hlavní činností společnosti STROFIOS, a.s. je zpracování dat pro klienty ve zdravotnictví, optimalizace dat a specializované poradenství ve vztahu ke zdravotním pojišťovnám.

Společnost STROFIOS a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici „SENIOR KONZULTANT PRO STYK SE ZP“.

SENIOR KONZULTANT PRO STYK SE ZDRAV. POJIŠŤOVNAMI

Na této pozici bude mít kolega odpovědnost za kontakt mezi našimi klienty (zdravotnickými zařízeními) a zdravotními pojišťovnami, posuzování úhradových dodatků, revizních a kontrolních zpráv, dále pak konzultační/poradenskou činnost pro naše klienty.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • aktualizace a údržba smluv se zdravotními pojišťovnami
  • odborné posuzování, kontrola a odsouhlasení úhradových dodatků a následná komunikace se zdrav. pojišťovnami
  • měsíční, roční zúčtovací zprávy, finanční vyrovnání - kontrola, případné další námitkování
  • rozbory a odborné posuzování kontrolních a revizních zpráv od zdravotních pojišťoven
  • příprava rozborů regulačních omezení a finančních vypořádání předběžných úhrad
  • poradenská činnost pro klienty, příprava přednášek a přednášková činnost

POŽADAVKY:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalosti z oblasti zdravotního pojištění nezbytnou podmínkou
  • pracovní zkušenosti ze zdravotní pojišťovny výhodou
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office (MS Excel)
  • analytické myšlení, spolehlivost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce

NABÍZÍME:

  • odpovídající ohodnocení odvedené práce
  • zázemí mladé dynamické společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • dovolená navíc
  • příjemné pracovní prostředí v klidných kancelářích
  • zaměstnanecké benefity (školení, příspěvek na stravování, dovolená navíc, mobilní tel. a další výhody)
  • možnost pracovní smlouvy, DPČ či práce na živnostenský list/IČO

Společnost
STROFIOS, a.s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 220 580 315
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.