Žádný učený z nebe nespadl, a my Ti proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování.

Nemáš žádné pracovní zkušenosti?
Jsi komunikativní?
Ovládáš základní znalost práce na PC?
Umíš zvednout telefon a volat?

Na inzerát určitě odpovězte, i když splňujete „jen“ 70 až 80 % požadavků. Pokud vás daná práce láká, byla by vážně škoda si ji nechat utéct.

Nabízíme Vám:

- práci na plný úvazek HPP, smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavou a různorodou práci v atraktivním oboru v centru Prahy.
- zajímavé finanční ohodnocení - vše dle vlastní aktivity a výsledků Vaší vlastní práce (FIX+ bonusy)
- práci v příjemném prostředí a v pohodovém pracovním týmu, občerstvení na pracovišti
- možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje
- teambuildingové akce a zahraniční stáže

Naopak uvítáme:

- řádně ukončené SOU / SŠ vzdělání
- samostatnost + zodpovědnost
- běžnou uživatelskou znalost práce na PC
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- aktivní chuť stát se profesionálem v oboru
- spolehlivost, profesionální vystupování
- týmový duch
- chuť učit se novým věcem

Co budete dělat:

- komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
- zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
- budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
- podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
- evidovat dokumenty v systému CRM
- účast na firemních seminářích a školeních

Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o nabídce práce s Vámi popovídáme.

Coverdeal Holding Ltd. je silný licencovaný evropský hráč v oblasti obchodu a investičních produktů s mnohaletou tradicí a několika tisíci klientů.

Společnost
COVERDEAL HOLDINGS LIMITED, odšt. závod
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Finanční analytik, Makléř, Pracovník back office, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Coverdeal Holding limited, s.r.o., Ľudmila Šimková
778 881 731