Aspen Institute Central Europe je středoevropským partnerem globální sítě Aspen Institute. Slouží jako nestranická a neideologická platforma, kde se mohou setkávat a jednat vůdčí představitelé politiky a obchodu, ale také přední osobnosti z oblasti umění, sportu či vědy. Cílem Aspen Institute Central Europe je rozvíjet mezioborovou spolupráci a diskusi o aktuálních tématech a podporovat mladé středoevropské lídry z různých profesních oblastí v jejich osobním a hodnotovém vývoji. Více informací naleznete na http://www.aspeninstitutece.org/.

Project Coordinator

Co vás čeká

Realizace programů Aspen Institute Central Europe
Příprava veřejných debat a seminářů, logistika a jejich koordinace
Podílení se na přípravě výroční konference, koordinace expertních skupin a příprav konferenční brožury

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nejméně dva roky zkušeností na podobné pozici nebo na pozici s podobnou náplní práce
Výborná znalost českého i anglického jazyka slovem i písmem
Velmi dobré organizační schopnosti (zkušenost s pořádáním eventů výhodou)
Schopnost pracovat v menším dynamickém teamu
Časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

Smlouva na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
Obohacující práce v dynamickém a inspirativním prostředí
Možnost přispět k růstu neziskové organizace s mezinárodní působností
Spolupráce s mezinárodní sítí poboček Aspen Institutu a jejich partnery

Svůj životopis a motivační dopis nám pošlete nejpozději do 15. dubna 2020.

Společnost
Aspen Institute Central Europe o.p.s.
Adresa
Palackého 740/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vzdělávání a školství, Project Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Aspen Institute Central Europe o.p.s., Jiří Beran
601 593 992