Hledáme technicky šikovné uchazeče na pozici Technik/čka a mechanik/čka výrobních strojů.

Vhodné také pro ABSOLVENTY

Popis pozice:

obsluha, kontrola, údržba výrobní linky
dodržování stanovených objemů výroby
interní evidence
pravidelné provádění kontrol kvality
diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů
spolupráce s kolegy

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání ideálně technického směru v oboru (IT, mechanik – elektronik, elektrotechnik, mechatronik, automechanik)
velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC – nutná pro servisování a nastavování výrobních technologií
praxe se seřizováním a servisováním strojů ve výrobě výhodou
pečlivost a šikovnost
technické znalosti elektro IT
komunikativnost a manuální zručnost
elektro vyhláška 50 výhodou
analytické a koncepční uvažování a smysl pro detail

Nabízíme:

velmi zajímavé platové ohodnocení
práce na HPP
příspěvek na stravování, individuální pracovní odměny
práci ve velmi moderním pracovním prostředí
možnost profesního růstu
technická i jazyková školení

Místo výkonu práce: obec Černíky – středočeský kraj nedaleko Č. Brodu cca 15 min. autem z Černého Mostu

Společnost
ALUFIX Bohemia spol. s.r.o.
Adresa
Černíky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Auto - moto, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALUFIX Bohemia spol. s r.o., Lenka Víteková