TREVOS, a.s.,
Renomovaná česká firma působící na trhu od roku 1990 v oblasti výroby průmyslových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti, odbornému výzkumu, vývoji a vlastnímu know-how nabízí široký sortiment průmyslových svítidel. Na tuzemském trhu je společnost Trevos, a.s. největším výrobcem v oblasti průmyslového osvětlení. S celkovým počtem téměř 300 zaměstnanců se řadí k významným zaměstnavatelům v regionu. Produkty dodává nejen na domácí trh, ale i do více jak 65 zemí světa. Svůj podíl na trhu osvětlovací techniky společnost získala především uplatňováním výsledků vlastního výzkumu a vývoji ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů.
Staň se kolegou našeho týmu na pozici:

Marketingový specialista - grafik

Náplň práce

  • Sazba a předtisková příprava produktových katalogů a dalších firemních tiskovin
  • Příprava newsletterů, rozesílání a jejich vyhodnocení
  • Řízení spolupráce s externími dodavateli – překlady, video
  • Spolupráce na přípravě produktových fotografií a jejich úprava
  • Základní správa, administrace a analýza webových stránek
  • Zakládání a tvorba PPC kampaní
  • Správa databáze kontaktů pro marketingové potřeby
  • Spolupráce při přípravě marketingových událostí společnosti
  • Koordinace a kontrola online propagace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (vzdělání v oboru výhodou)
  • Znalost Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) a programů MS Office
  • Zkušenost s DTP výhodou
  • Smysl pro detail
  • Znalost SEO + základní znalost HTML výhodou
  • Aktivní přístup, flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost odborného a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení
  • Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a dosaženým výsledkům
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně
  • Finanční bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, slevy na výrobky

Společnost
TREVOS, a.s.
Adresa
Turnov – Mašov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 34 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Grafik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TREVOS, a.s., Jitka Vodičková