CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

PROJEKTANT TRAKČNÍHO VEDENÍ (70 – 100 000,- Kč)

Jste zkušený projektant v oblasti trakčního vedení nebo sdělovacího vedení kolejových vozidel? Chtěli byste e posunout dále a mít více zodpovědnosti a pracovat v moderní firmě? Pokud máte autorizaci a umíte pracovat v AutoCADu nebo MicroStation, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní projekční firma hledá posilu do týmu na pozici PROJEKTANT TRAKČNÍHO VEDENÍ(70 – 100 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Vedení projektů a koordinace práce s dalšími kolegy
  • Projektování trakčního vedení železnice
  • Komunikace s projektanty dopravních staveb
  • Spolupráce s projektanty dalších profesí u BIM projektování
  • Zpracování různých stupňů projektové dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ se zaměřením na techniku
  • 5 let zkušeností s projektováním trakčního vedení podmínkou
  • Znalosti v oblasti silnoproudých technologií
  • Autorizace ČKAIT jako inženýr technologických staveb (IT00)
  • Znalost práce v programu AutoCAD, případně Microstation
  • Ochotu učit se, zodpovědnost a technické myšlení

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a dobře fungující firmě se silným mezinárodním zázemím
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Angličtina nebo němčina v pracovní době
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Osobnostní a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Praha

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Projektant, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Jakub Mladonický
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.