Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Spravujeme více než 100 státních hradů, zámků a dalších památkových objektů. Pomáháme majitelům zajišťovat odbornou péči o jejich památky. Jsme jedinečnou organizací zajišťující dokumentaci hmotného kulturního dědictví.

Mzdová/mzdový účetní

Pracovní náplň:

- Kompletní zpracování mzdové a personální agendy přidělených územních pracovišť včetně zajišťování agendy daní, sociálního a zdravotního pojištění, srážek z platu

- Spolupráce s koordinátorem územního pracoviště ve mzdové a personální oblasti

Profil vhodného kandidáta

- VŠ popř. SŠ vzdělání ekonomického směru

- Praxi min. 3 roky na pozici mzdové účetní

- Znalost mzdové legislativy

- Výhodou znalost SW VEMA, zkušenosti se mzdovým účetnictvím v příspěvkové organizaci, zkušenosti s personální agendou

- Znalost práce s počítačem, znalost práce v programu Microsoft Excel, Word

- Komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, důslednost

- Smysl pro týmovou spolupráci

- Zájem o další vzdělávání

Co můžeme nabídnout

- Stabilitu státní příspěvkové organizace

- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

- Dovolenou 5 pracovních týdnů

- Příspěvek na stravování

- Volné vstupy vč. rodinných příslušníků na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice

- Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Platové hodnocení: třída 10, platový stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb., osobní příplatek po zapracování

Nástup: dohodou, možno ihned

Místo výkonu práce: Ostrava, Odboje 1941/1

Společnost
Národní památkový ústav
Adresa
Odboje 1941/1, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 800 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní památkový ústav, Lenka Vojtíková
775 443 933