NADĚJE, POBOČKA PRAHA VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRACOVNÍ POZICI MZDOVÁ ÚČETNÍ – FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Komplexní agenda mzdové účetní,
  • účtování účetních dokladů v programu ABRA.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • znalost účetnictví,
  • dobrou znalost práce na PC (MS Word a Excel),
  • uvítáme znalost účetních programů PERM a ABRA,
  • samostatnost, pečlivost, komunikativnost, schopnost a ochotu učit se novým věcem, výhodou předchozí praxe.

Další informace:

  • Nástup 1.6.2020
  • Pracoviště na adrese K Brance 11/19e, Praha 5 – Stodůlky.
  • Pracovní doba v pracovních dnech od 7.30 do 16.00 hod.
  • Úvazek 1,0.
  • Nástupní mzda 30.000 Kč hrubého.
  • Dobrý pracovní tým.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Partnerský tarif Vodafone pro rodinné příslušníky.

Společnost
NADĚJE
Adresa
K Brance 11/19e, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Zdravotnictví a sociální péče, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.