NATEK je společnost zabývající se outsourcingem lidských zdrojů a IT služeb v oblasti bankovnictví, telekomunikací a mnoha dalších.

Natek v číslech:

15 let zkušeností ve střední a východní Evropě
4 země ve kterých působíme – Česká republika, Slovensko, Polsko a Bulharsko
30 procentní stabilní meziroční rust
600+ zaměstnanců
45 různých národností v našich týmech
3 vlastní delivery centra
9001:2015 jsme certifikování za kvalitu

Chceš o nás vědět více?
Jdi na: www.natek.cz
Nebo zkoukni video zde: https://natek.eu/cs/about-us/#

Data Integration Engineer

Hledáme kolegu na pozici Senior Data Integration Engineer pro nově vzniklé Big Data oddělení. V rámci této pozice budete pracovat v přátelském kolektivu a v mezinárodním týmu budete moct využít své dovednosti, stejně jako nabýt nové zkušenosti.

Pozice: Data Integration Engineer
Plat: je na vzájemné diskuzi
Lokace: Ostrava (první dva měsíce budete více s kolegy v kanceláři, následně se dá domluvit na home office, aspoň jednou týdně však bude třeba do kanceláře dojet)

Pracovní náplň:
Vaše role se týká zpracování dat, integrace dat, cloudových prostředí a designu a vývoje velkých datových řešení. V rámci vývojového týmu budete zodpovědní za vytváření produktů a analytických služeb založených na velkých datech, které nabízíme našim zákazníkům.

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost databází a SQL
  • Znalost skriptování (např. Powershell, Shell, Bash…)
  • Plynulá angličtina (pro potřeby práce v mezinárodním týmu)

Výhodou:

  • Znalost některého z programovacích jazyků (Java, C++, Python, C#)
  • Zkušenosti s vývojem a integrací
  • Zkušenosti s cloudovými řešeními
  • Zkušenost s Big Data řešeními

Benefity:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office (až 4 pracovní dny v týdnu)
  • Technické a jazykové školení a vzdělávání
  • Online vzdělávací platforma Udemy – bezplatný přístup
  • Multisport / Benefit Plus
  • Stravenky
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Až 5 dní dovolené navíc v závislosti na délce zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí s relaxačními zónami (Xbox, stolní fotbal, šipky, kulečník…)

V případě Vašeho zájmu proběhne výběrové řízení vzdáleně (telefon, skype…) vzhledem k současné situaci.

Společnost
Natek
Adresa
28. října 3346/91, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.