Posláním SEMIRAMIS z.ú. je poskytovat kvalitní a odborné služby osobám ohroženým užíváním návykových látek formou terénních, ambulantních a poradenských programů, s cílem minimalizovat negativní dopady užívání drog. SEMIRAMIS z.ú. vytváří podmínky a poskytuje zázemí pro stabilní chod a rozvoj všech odborných programů.

LEKTOR PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ PARDUBICKÉHO KRAJE

Centrum primární prevence hledá: LEKTORY PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ PARDUBICKÉHO KRAJE

Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,...?

Přijď k nám a ukaž, co v tobě je!

Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ/VOŠ humanitního zaměření? /Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ/VOŠ humanitního zaměření.

Hledáme lektorky/lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2019/2020 v Pardubickém kraji. Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování.

U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme.

Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti. Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.) V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV do 31. 5. 2020 na denisa.cechova,,zavinac"os-semiramis.cz Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 734 319 992.


Informace o pozici

Společnost
SEMIRAMIS z. ú.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.