Společnost PROMA REHA, s.r.o. je rodinná firma, která již 30 let úspěšně vyrábí zdravotnické vybavení.

Naše lůžka, lehátka a speciální nábytek znají specialisté ve více než šedesáti zemích celého světa.

Pomáháme zachraňovat životy, zjednodušovat práci zdravotnímu a pečovatelskému personálu, přinášíme vyšší komfort pro pacienty a klienty.

Pojďte s námi dělat to, co má smysl!

V současné době hledáme posilu do našeho týmu

MARKETING MANAŽER

Co Vás čeká?

  • budete připravovat a realizovat marketingové strategie v rámci celé ČR a zahraničí
  • budete koordinovat a vyhodnocovat marketingové strategie
  • budete navrhovat a realizovat marketingové kampaně
  • budete monitorovat trh, postavení a aktivity konkurence
  • budete prezentovat výrobky a připravovat prodejní argumentaci
  • new media, tvorba multimediálního obsahu

Slibujeme, že se nudit nebudete.

Co potřebujete?

  • hledáme někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka se střední školou a zkušenostmi nevyřadíme z našeho výběru
  • oceníme zkušenosti a praxi v oblasti marketingu
  • očekáváme výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • oceníme praktickou znalost marketingových nástrojů
  • příprava marketingových kampaní a prezentace výrobků probíhá také v anglickém jazyce a proto bude pro Vás znalost tohoto jazyka důležitá, znalost dalšího jazyka bude výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • dobrou znalost práce na PC (grafické SW výhodou)

Co nabízíme?

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • slušný a férový přístup
  • práce v příjemném prostředí i kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů
  • benefity: notebook, mobilní telefon, stravenky, firemní akce

Společnost
PROMA REHA, s.r.o.
Adresa
Riegrova 342, Česká Skalice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel