Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v atraktivním prostředí v samotném centru Prahy /metro A, B, C/
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • vstupenky na kulturu a sport
  • občerstvení na pracovišti
  • příjemný kolektiv
  • práci na projektech evropského významu
  • nástup dohodou

Co vás čeká?

1. Kooperace s IT managerem zejm. v oblasti:

  • Zajištění bezporuchovosti, provozuschopnosti a bezpečnosti ICT služeb
  • Implementace a aktualizace koncepce v oblasti ICT a bezpečnosti
  • Jednání s dodavateli a realizace nákupů technologií
  • Řízení projektů v oblasti ICT
  • Plánování a řízení ICT rozpočtu

2. Odpovědnost za vybrané dílčí oblasti ICT

3. L1, L2 support

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Praxe na podobné pracovní pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientace na zákazníka
  • Povědomí/znalosti z oblasti bezpečnosti, zabezpečení a správy doménové sítě, skriptingu
  • Pokročilé vědomosti/zkušenosti s technologiemi: VmWare případně jiné virtualizační platformy, zálohovací systémy např. Veeam, MS Windows 2012 a výše, Exchange server 2013 a výše, MS Office 2016 a výše, Avir konzole např. Kaspersky
  • Znalost MS Sharepoint výhodou

Společnost
CITIC Europe Holdings a.s.
Adresa
Nekázanka 858/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel