SAP ANALYTIK

Ministerstvo vnitra přijme do menšího týmu oddělení systemizace a organizace státní služby ministerstva SAP analytika do služebního poměru.

Náplň práce:

  • zpracování reportů a analýz ze systému SAP (modul EKIS HR)
  • školení nových uživatelů v ovládání, bezpečnosti a ochraně osobních údajů v systému
  • spolupráce na zavádění nástrojů v EKIS HR z pohledu kybernetické bezpečnosti
  • provádění průběžných kontrol zpracování osobních údajů v útvaru a jeho uvádění do souladu s právními předpisy
  • spolupráce na přizpůsobování EKIS HR novým uživatelským požadavkům a zavádění nástrojů pro zvýšení efektivity zpracování údajů v EKIS HR
  • podílení se na zpracování podkladů a posuzování návrhů souvisejících se změnami v organizaci a systemizaci pracovních a služebních míst v Ministerstvu vnitra

Požadujeme:

  • dobrou úroveň práce s daty, analytické myšlení
  • pokročilou znalost SAP
  • pokročilou znalost MS Excel

Bližší informace o služebním místě Vám poskytne níže uvedená kontaktní osoba.

Společnost
Ministerstvo vnitra – Odbor personální
Adresa
Nad štolou 936/3, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 31 670 – 46 840 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Státní a veřejná správa, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ministerstvo vnitra – Odbor personální, Jan Louška
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.