Co Vás čeká:

Do našeho brněnského týmu hledáme zkušeného C# programátora/programátorku. Pracujeme na vývoji aplikací pro několik tuzemských i zahraničních společností a máme i vlastní produkt.

Vaším úkolem bude postarat se o vývoj konkrétní aplikace nebo její části. Budete dostávat úkoly od šéfa vývoje, programovat požadované funkce nebo úpravy a můžete mít k ruce jednoho či dva mladší programátory, kteří Vám pomohou.

Místo pracoviště:

  • Brno město

Práce u nás je různorodá a nudit se nebudete.

Příklady projektů jsou:

  • Vojenský simulační systém
  • Měření hluku a vibrací
  • Bezpečnostní systém
  • Software pro součásti satelitu Eumetsat

Určitě budeme potřebovat, abyste uměl(a):

  • Programovat v C# (.NET Framework, .NET Core)
  • GUI většiny aplikací je napsáno ve WPF, takže to se také bude hodit

Očekáváme minimálně několik let praxe v oboru a komunikaci v angličtině psanou formou.

Plusové body dostanete, pokud ovládáte:

  • Analytické myšlení, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost MS SQL, EntityFramework
  • Práci s verzovacím systémem GIT
  • Schopnost mluvit anglicky.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci poblíž centra Brna s dobrou dostupností MHD.
  • Nejsme velká korporace, takže preferujeme osobní přístup více než spousty meetingů.

K benefitům patří:

  • Stravenky
  • Sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Když vše půjde, jak má, není problém ani s home office.

Vyzkoušíte si u nás práci na mezinárodním projektu a v mezinárodním týmu, nabídnout můžeme další podporu vzdělávání.

Společnost
BJSW CZ s.r.o.
Adresa
Heršpická 800/6, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Služby, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, Programátor, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BJSW CZ s.r.o., Martin Jelínek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.