Prosaz, z.ú.

přijme pro pracoviště osobní asistence a pečovatelské služby v Praze ženy i muže na pozici:

Koordinátor/ka terénních sociálních služeb

Náplň práce:

* vytváří měsíční rozpisy služeb terénních pracovníků a zajišťuje jejich průběžnou aktualizaci

* přijímá a vyřizuje objednávky klientů na poskytování služeb

* informuje klienty a pracovníky o změnách v poskytování služeb

* poskytuje podporu terénním pracovníkům při nenadálých situacích

* spolupracuje se sociálními a vedoucími pracovníky na individuálním plánování průběhu služeb, aktualizaci metodických postupů a zvyšování kvality služeb

* zpracovává vyúčtování poskytnutých služeb

Požadujeme:

* minimálně středoškolské vzdělání, vzdělání v sociálním oboru výhodou (kurz pro pracovníky v sociálních službách, VOŠ nebo VŠ sociální práce apod.)

* schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

* výborné komunikační a organizační schopnosti

* samostatnost, ochotu, trpělivost, odolnost vůči stresu, dobrou orientaci v Praze

* trestní bezúhonnost

* výhodou je zkušenost se standardy kvality a individuálním plánováním, řidičský průkaz, praxe v sociálních službách nebo praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

* plný úvazek

* zajímavou a smysluplnou práci v sociálních službách

* supervizi a odborné vzdělávání

K ústnímu pohovoru pozveme pouze vybrané kandidáty na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu.

Nástup možný dle dohody - ihned.

Společnost
PROSAZ, z. ú.
Adresa
Kodymova 2526/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace