Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

SESTRA – VEDOUCÍ OŠETŘOVATELSKÉHO ÚSEKU

Diakonie ČCE – středisko v Sobotíně již víc jak čtvrt století poskytuje sociální služby seniorům i mladým lidem. Společně hledáme cestu, jak jim v jejich situaci pomoci.

Do sociálně zdravotního týmu hledáme sestru – vedoucí ošetřovatelského úseku

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u klientů na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace, práce v informačním systému organizace
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů, zdravotnickými zařízeními, ZP, úřady
  • vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:

  • minimální dosažené vzdělání – střední, ukončené maturitou, zaměření všeobecná sestra
  • praxe 5 let v provozu (zdravotní či sociální služby)
  • znalost platné legislativy – především zákon 108/2006Sb. O sociálních službách a 372/2011Sb. Zákon o zdravotních službách
  • způsobilost k výkonu zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost při rozhodování, zodpovědnost, schopnost kompetentního řešení
  • ochotu k aktivnímu podílení se na vytváření nového způsobu práce se seniory a seniory s projevy demence
  • ochotu k dalšímu odbornému vzdělávání, zájem o zvýšení kvalifikace
  • ŘP skupiny B a praxe v řízení vozidla
  • praxe ve vedení týmu výhodou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned, příp. dle dohody
  • práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
  • mzdové ohodnocení 27.000 – 38.000 Kč dle dosažené praxe + příplatek za řízení + osobní příplatek po ukončení zkušební doby
  • možnost zajištění ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity: dotované stravování, příspěvek na penzijní či životní pojištění, slevová karta do lékárny, zvýhodněné ubytování při návštěvě Prahy, využití rekreačního zařízení Sola gratia (Bystřice pod Hostýnem)

Pro účast ve výběrovém řízení zašlete prosím Váš profesní životopis na e-mail.

Adresa
Petrov nad Desnou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Miroslav Podhajský
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.