Co vás čeká

Budete pracovat pro největší značky na jihu Čech. Budete mít k sobě tým profíků, kteří jsou na velice vysoké úrovni ve svých pozicích. Budete dělat práci, která je zábava, ale musí být na nejvyšší úrovni s velkou dávkou spolehlivosti a pečlivosti. Jsme mladý a progresivní tým. Chceme se učit novým věcem, být vždy napřed, makat na sobě a tím posouvat práci kupředu. To samé čekáme od nové posily týmu.

Co budete dělat a co máte už umět

Plán sociálních sítí, vymyšlení typu contentu, hrubý scénář, copywriting, který bude korespondovat s myšlenkou a sdělením. Absolutní skills v práci s business managerem na FB, Instagramem. Tvorbě a vymýšlení stories. Spolupráce s celým týmem, hlídání termínů.

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní zázemí, stabilní a včasný plat, možnost rozvoje a čím vyšší platnost pro tým, tím vyšší plat. Akce navíc (eventy atp.). Nové kanceláře, práce na kvalitní hardware a super přísný šéfy.


Informace o pozici

Společnost
CHILLI PRODUCTION s.r.o.
Adresa
Rudolfovská tř. 410/132, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista PR, Project Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHILLI PRODUCTION s.r.o., Otta Kovařík
00420776666978