Reklamní agentura se zaměřením na oblast farmacie a zdravotnictví hledá do svého týmu samostatného DTP operátora/grafika na HPP pro přípravu a úpravu reklamních materiálů.

NÁPLŇ PRÁCE:

Příprava grafických návrhů tiskových materiálů, inzerce, POP/POS materiálů, atd.

Adaptace již hotových layoutů na různé formáty

Příprava online i offline materiálů

Retuše fotek, koláže

POŽADUJEME:

Čistý trestní rejstřík

Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou

Alespoň 2 roky praxe

Znalost programů Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop CS6 a vyšší

Schopnost připravit materiály dle daných logomanuálů, koncepční práce

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Ochotu učit se nové věci a vzdělávat se v oboru

Estetické cítění

Znalost animace HTML5 výhodou

Angličtina úrovně min. mírně pokročilý

NABÍZÍME:

Práci ve stabilní agentuře (na trhu působíme od roku 1994)

Možnost OSVČ

5 týdnů dovolené

Pohodovou firemní kulturu, práci v menším kolektivu

Po zapracování možnost home office

Sick days

Motivační bonusy

Ohodnocení 23.000-30.000 Kč

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i své portfolio.

Společnost
CLIO reklama pro farmacii s.r.o.
Adresa
Kurta Konráda 2445/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel