Největší sázková kancelář na trhu, která stojí na inovaci a vývoji nových aplikací, se těší na nováčky v týmu.

Webový analytik

Náplň práce:

  • Implementace měření Google Analytics přes Google Tag Manager či zadávání změnových požadavků na interní vývoj (používáme GA360)
  • Měření dat v mobilních aplikacích (Firebase)
  • Příprava a implementace nástrojů pro A/B testování
  • Účast na vyhodnocování produktových změn, marketingových projektů a kampaní
  • Vytváření srozumitelných závěrů a doporučení pro ostatní oddělení
  • Identifikace příležitostí pro další rozvoj webu a aplikace
  • Automatizace reportů a dashboardů

Co očekáváme:

  • Zkušenost s užíváním a implementací Google Analytics
  • Základní orientace v internetovém marketingu a webových technologiích (HTML, JavaScript)
  • Analytické myšlení
  • Schopnost prezentace a interpretace výsledků
  • Pečlivost, důslednost a odhodlání učit se nové věci
  • Angličtina na úrovni práce s nástroji a porozumění psanému textu (manuály, odborné blogy)

Výhodou bude, když budete mít:

  • Znalost SQL výhodou.
  • Znalost R/PYTHON
  • Znalost některého z nástrojů na vizualizaci a zpracování dat (PowerBI, Google DataStudio)

Co na oplátku nabízíme my:

  • Příspěvek na stravování 109 Kč denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days/rok
  • Homeoffice 1-2 dny každý týden a flexibilní pracovní doba
  • Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na kulturu
  • Volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
  • Volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
  • Věrnostní příspěvky
  • Zvýhodněné volání pro rodinu a slevy u partnerů
  • Práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice, 1 minutu od vyhlášeného bar-grillu BlackDog)

Líbí? Tak pošli životopis!

Společnost
TIPSPORT a.s.
Adresa
Politických vězňů 156/21, Beroun – Beroun-Centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.