Jsme součástí německého holdingu, který se zabývá výrobou střešního odvodňovacího systému, výrobou a montáží dílů do karavanů, výrobou krbových kamen, kovovýrobou na zakázku...

Odborný technický poradce s aktivní znalostí NJ nebo AJ

Chcete pracovat v příjemném obchodním týmu divize střešních odvodňovacích systémů, ve společnosti, která má 9 poboček v 5 zemích a zaměstnává kolem 1000 lidí? Rád/a komunikujete s lidmi, baví Vás cestovat autem a spolupráce s německy mluvícími kolegy by pro Vás byla výzvou?

Co vás čeká:

Hlavní náplní Vaší práce bude technické poradenství a pomoc obchodním partnerům a řemeslníkům. Budete zvyšovat povědomí o produktech Zambelli střešního odvodňovacího systému u řemeslníků, a to prostřednictvím produktových a montážních školení a osobních návštěv, ale také účastí na odborných výstavách, spoluprací s odbornými školami a odbornou veřejností. Součástí Vaší pracovní náplně bude také průzkum trhu a reporting obchodnímu manažerovi. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • středoškolské odborné vzdělání
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
  • schopnost práce na PC na uživatelské úrovni
  • komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni

Výhodou bude, pokud budete:

  • osobnost se zkušenostmi z oblasti stavebnictví, především z oblasti střešních systémů a klempířských prvků
  • projevovat zájem o aktivní budování trhu a značky
  • aktivní, organizačně schopná a cílevědomá osobnost
  • aktivní řidič s ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

  • služební auto, telefon a notebook
  • odměny dle plnění osobních cílů
  • pololetní odměnu (13. plat)
  • měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2.000,-
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek při narození dítěte
  • věrnostní odměny dle odpracovaných let a dle životních jubileí
  • možnost mimořádné odměny
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10.000,-
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování (dotované menu)
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • zvýhodnění bankovní účet
  • firemní akce
  • vzdělávací kurzy
  • další benefity v oblasti podpory zdraví a rodinných hodnot

Pracoviště se nachází v Českých Budějovicích ve výrobním závodě v nově zrekonstruovaných prostorech. Nástup je možný ihned.

Vzbudili jsme Váš zájem? Pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem. Velice rádi se s Vámi seznámíme.

Společnost
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Adresa
Okružní 635, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Služby, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Pracovník help desku, Servisní technik, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Zambelli - technik, spol. s r. o., PhDr. Gabriela Šteflová
778 762 342