Mergon je irská společnost zabývající se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Jsme významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Bosch, BMW, Audi, Jaguar, Grohe nebo Xerox. Neustále hledáme talentované, nadšené a energické lidi, aby se k nám připojili a pomáhali v dalším růstu.

Elektromechanik

Co vás čeká

  • pravidelná preventivní údržba a opravy elektrických části vyfukovacích strojů, drtičů plastů, ořezávacích přípravků a ostatních technologických zařízení nezbytných pro výrobu
  • spolupráce na odstraňování závad na výrobních zařízeních
  • zajišťování pohotovosti
  • práce se softwarem Profylax (tvorba záznamů o údržbě, hlášení…)
  • práce ve třísměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • platná vyhláška 50 §6
  • slaboproud podmínkou (silnoproud výhodou)
  • zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení (zkušenosti s hydraulikou výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mimořádná odměna až do výše 13.mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování
  • stravenky a dotované jídlo
  • dobrou dopravní dostupnost - autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní a my Vám na něj rádi přispějeme
  • odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance

Společnost
Mergon Czech s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Technik výroby, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mergon Czech s.r.o., Eva Podsedková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.