Společnost Quittner & Schimek s. r. o. je obchodní a výrobní společnost, která své první aktivity zahájila již v roce 1991 a v současné době zaměstnává více než 250 pracovníků. Obchodní činnost je zaměřena na dodávky precizních elektrických součástek pro zákazníky z oblasti dopravní, letecké a obranné techniky. Je dlouholetým oficiálním zástupcem nejvýznamnějších světových výrobců těchto součástek, jako např. Amphenol, TE Connectivity a dalších. Má rovněž rozsáhlou vlastní výrobu elektromechanických sestav, které jsou určeny pro stejný okruh zákazníků. Mezi ně se řadí velcí domácí i zahraniční výrobci. Společností dodávané díly a stejně tak její výrobky lze nalézt např. v letounech Airbus i Boeing.

Specialista prodeje

Co vás čeká

Pro rozšíření obchodních aktivit doma i v zahraničí hledáme nové zaměstnance, kteří budou poskytovat obchodní a technickou podporu při dodávkách elektrických dílů. Vítáme pracovníky s dlouholetými zkušenostmi i absolventy škol.

Náplň práce:

  • prodej výrobků z obchodního sortimentu domácím, případně i zahraničním zákazníkům,
  • technická podpora novým projektům, také při služebních cestách,
  • zpracování cenových nabídek,
  • prezentace výrobků na školeních a výstavách,
  • dle jazykových schopností také komunikace s dodavateli a účast na jejich seminářích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, nejlépe v oboru elektro či strojním,
  • prodejní a komunikační schopnosti,
  • ochota cestovat,
  • seriózní vystupování, výkonnost a vytrvalost,
  • schopnost učit se velkému objemu nových informací
  • řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • odborné zkušenosti ze stejného nebo příbuzného oboru,
  • znalost AJ nebo NJ.

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru dopravní, letecké a obranné techniky,
  • zázemí dlouhodobě stabilní české společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí v novém areálu společnosti a vstřícný pracovní kolektiv,
  • spolupráci na zajímavých projektech s významnými domácími i zahraničními partnery,
  • platové ohodnocení odpovídající vlastním schopnostem a přínosu společnosti,
  • možnost profesního růstu s dalšími benefity (notebook, vozidlo aj.),
  • jazykové a jiné kurzy, podporu aktivit ve sportu a kultuře,
  • flexibilní pracovní dobu a prodlouženou dovolenou,
  • příspěvky na stravování, dopravu a na životní či důchodové pojištění.

Společnost
QUITTNER & SCHIMEK s.r.o.
Adresa
Podlevínská 518, Stará Paka
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.