Ředitelka Hygienické stanice hlavního města Prahy (dále jen „HSHMP“) se sídlem v Praze jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen „zákon o státní službě“), vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa

Rada/odborný rada oddělení hygieny práce - SM 131

Co Vás čeká

  • výkon státního zdravotního dozoru na pracovištích zaměřený na dodržování požadavků stanovených právními předpisy na ochranu zdraví, což jsou zejména požadavky na provedení pracovišť, osvětlení, větrání, vyhovující mikroklimatické podmínky, dodržování hygienických limitů pro fyzikální faktory, chemické škodliviny a prach v pracovním prostředí, limitů pro fyzickou zátěž, ergonomických požadavků pro pracovní místo, vybavení pracovišť sanitárními a pomocnými zařízeními, zásobování pracovišť vodou, a zajištění pracovnělékařských služeb;
  • posuzování předložených návrhů a oznámení o zařazení prací do kategorií;
  • posuzování souladu předkládaných projektových dokumentací s požadavky předpisů na ochranu zdraví, vydávání závazných stanovisek k dokumentacím k územnímu řízení, ke stavebnímu povolení, ke změně užívání a ke kolaudaci;
  • posuzování a hodnocení písemných pravidel pro nakládání s chemickými látkami;
  • výkon státního zdravotního dozoru nad dodržováním ustanovení chemického zákona a souvisejících přímo použitelných předpisů EU z hlediska ochrany zdraví dozoru nad dodržováním ustanovení zákona o biocidech a souvisejících přímo použitelných předpisů EU.

Požadavky kladené na uchazeče:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu;
    svéprávnost a bezúhonnost;
  • zdravotní způsobilost;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • komunikační a organizační schopnosti;
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu;
  • ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti zdravotnictví;
  • stabilní zázemí státní organizace;
  • odpovídající finanční ohodnocení v rámci 11. platové třídy dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů;
  • možnost přiznání osobního příplatku;
  • další vzdělávání a odborný růst;
  • služební poměr na plný úvazek na dobu neurčitou;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 5 dnů indispozičního volna;
  • příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 120 Kč;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • výbornou dopravní dostupnost.

UPOZORNĚNÍ:

Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na webové stránce

Informace o zpracování osobních údajů:

Zasláním Vašeho životopisu do výběrového řízení na HSHMP dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a jejich uchování v personální databázi HSHMP za účelem sjednání služebního poměru pro Vaši osobu. Tento souhlas platí po dobu 1 roku od odeslání přihlášky do výběrového řízení.

Společnost
Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze
Adresa
Rytířská 404/12, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 23 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze, Gabriela Jurčíková
Rytířská 404/12, 11000 Praha, Česká Republika
296 336 796