Společnost HPST, s.r.o., - autorizovaný distributor společnosti Agilent Technologies pro Českou republiku hledá do svého týmu vhodného kandidáta/ku na pozici:

Regionální produktový specialista/specialistka se zaměřením na prodej spotřebního materiálu z oblasti chromatografie a spektroskopie, včetně menšího laboratorního vybavení

Oblast působnosti: Pardubický, Královehradecký a Liberecký kraj, část středních Čech a Prahy

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • prodej stávajících a zavádění nových produktů z rostoucího portfolia firmy
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
  • pro-zákaznický přístup
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost práce na PC (budete používat: MS Office, Outlook, CRM, internetové databáze)
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu
  • praktická zkušenost s prací v laboratoři výhodou

Nabízíme:

  • stabilní práci v prosperující a stále rostoucí firmě
  • základní fixní plat 35 000 - 45 000 Kč (dle zkušeností) + prodejní bonusy přímo navázané na výsledky prodejů v daném regionu
  • po zaučení možnost práce z domova (home office)
  • kreativní práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon, služební vůz i k soukromým účelům, stravenky, penzijní pojištění, Multisport karta, 3 dny sick day

Nástup: možný ihned

Společnost
HPST, s.r.o.
Adresa
Na Jetelce 69/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Prodej a obchod, Farmacie, Chemik, Obchodní zástupce, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

HPST, s.r.o., Zbyněk Halbhuber
607 081 918