STEM/MARK je přední společnost pro marketingový výzkum. Jsme flexibilní společnost, která má určité znaky Svobodné firmy. Snažíme se každému vytvořit prostor či mu dát možnost, aby si nejlepší uplatnění našel sám. Proto pro nás není prioritou obsadit konkrétní pozici, která je přesně definovaná.

NAOPAK hledáme lidi, kteří do STEM/MARK zapadnou, budou mu ku prospěchu, posunou ho dál. Podle jejich schopností a preferencí pak až společně vymýšlíme „kam s nimi“. Proto je i následující popis spíše osobnostní a obecný a řeší více předpoklady než minulost (karieru, vzdělání apod.).

V současné době však hledáme s ohledem na rozšiřování svých aktivit vhodného kandidáta na pozici:

Analytik, Report Architect / Analytik, Data Science

Charakteristika

•samostatná osobnost, která má ráda čísla /data, umí je analyzovat, baví ji nacházet souvislosti, interpretace a možnosti zobrazení

Pracovní náplň

•statistická analýza dat

•příprava výzkumných zpráv a prezentací

•tvorba nástrojů na zpracování a vizualizaci dat

•účast na přípravě a realizaci výzkumných projektů

Požadujeme

•VŠ vzdělání v oboru statistika, sociologie, ekonomie či příbuzných oborů

•zkušenost s datovou analýzou, znalost SPSS nebo R, Python, atd.

•aktivní znalost angličtiny, pro psaní zpráv bezvadnou češtinu

•zkušenost na pozici analytik ve výzkumu výhodou

•pozitivní vztah k výzkumu trhu

•smysl pro detail a také pro humor

Nabízíme

•dlouhodobou zajímavou a náročnou práci, při které se hodně naučíte

•možnost seberealizace a profesního růstu – každý člověk a každý názor je pro nás důležitý

•moderní a příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra B

•plat ve výši 25.000,- až 40.000,- Kč měsíčně

•možnost úpravy pracovní doby

•5 týdnů dovolené a další firemní benefity

Společnost
STEM/MARK, a.s.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Věda a výzkum, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Sociolog, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STEM/MARK, a.s., Iva Ryznerová
225 986 838