Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

Robotika a automatizace

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost z oblasti elektrotechnického průmyslu, která je svými technologiemi i produkty lídrem na trhu. Do její pobočky v Jihočeském kraji hledámenové kolegy na pozici: Integrátor robotika a automatizace

NÁPLŇ PRÁCE:

  • možné směry zaměření: robotizace, konstrukce, elektrotechnika
  • samostatná konstrukční činnost v oblasti návrhu automatizace procesů robotem
  • offline programování a simulace robotů
  • tvorba výrobní dokumentace v CAD systémech
  • tvorba aplikačního SW pro PLC, PC a HMI aplikace
  • integrace navrženého řešení do výrobních celků

VÁŠ PROFIL:

  • osobnost, která má zálibu v nových technologiích a v automatizaci
  • samostatnost, pečlivost a schopnost kompletně realizovat definované cíle
  • vzdělání technického směru (strojírenství, automatizace, elektrotechnika, informatika)
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ

NABÍZÍME:

  • Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu.
  • Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.
  • Benefity: až 29 dnů pracovního volna, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištení a životní pojištění.
  • Firemní školka.
  • Podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitu v moderní a dynamické spolecnosti

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás prosím kontaktuje na uvedené adrese.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.