Společnost KODYS působí na trhu od roku 1991 a zaměřujeme se na oblast integrace čárových kódů do podnikových systémů.

Obchdní konzultant -IT sektor

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSu.

V úvodu bych se rád optal: Rádi jednáte s lidmi? Jste kreativní? Baví Vás IT a technické myšlení Vám není cizí?

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Naše řešení pomáhají zákazníkům zvýšit produktivitu práce a snížit chybovost. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se na naše webové stránky (www.kodys.cz).

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu – někoho, kdo rozšíří naše řady obchodních konzultantů. Pokud Vás přitahují výzvy, toužíte po uplatnění Vašich schopností a máte obchodního ducha, pak jste na správné adrese!

Do svého týmu hledám člověka, jehož denním chlebem bude vyhledávání nových zákazníků z řad B2B. Až ho najde a zanalyzuje jeho potřeby, navrhne řešení v podobě uceleného systému (software, hardware a následné služby) a povede si obchodní případ až do uzavření smlouvy se zákazníkem včetně následného udržování kontaktu. Potřebujeme donést obchody, jež se budou týkat průmyslové automatizace. Zdá se Vám to složité? Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez technického myšlení a obchodního ducha to nepůjde. A abychom nezapomněli - potřebujeme minimálně 2 roky Vaší praxe v oboru průmyslové automatizace, toto je další podmínka, přes kterou vlak nejede. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Luboš Doležal

vedoucí obchodního oddělení


Informace o pozici

Společnost
KODYS, spol. s r.o.
Adresa
Hošťálkova 520/7, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel