Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú., poskytuje sociální služby dlouhodobě duševně nemocným. Provozuje první a jedinou terapeutickou komunitu pro lidi s poruchou osobnosti.

Do svého týmu hledá nového kolegu/kolegyni na místo dlouhodobého stážisty/stážistky na období od dubna 2020 do srpna 2021, tedy na 15 měsíců.

Terapeutická komunita je rozdělena na dva programy - dlouhodobou terapeutickou komunitu a DBT krátkodobou komunitu. Stáž zahrnuje obvykle 2-3 služby v měsíci (1 služba = 2 dny) a účast na poradách a supervizích (jednou týdně v Praze) – středa 8:30-14:00.

Dlouhodobý/á stážista/tka

Požadujeme

• věk min. 23 let

• (započaté) VŠ studium humanitního typu

• kvalifikaci na pracovníka v sociálních službách

• (započatý) psychoterapeutický výcvik výhodou

Nabízíme

• dlouhodobou stáž od dubna 2020 do srpna 2021 na pozici koterapeuta/ky v terapeutické komunitě, kde žijí lidé s poruchou osobnosti

• práci v inspirativním kolektivu lidí

• možnost získání cenných zkušeností z praxe

• kompenzaci nákladů spojených se stáží (jízdné, stravování v komunitě, atp.)

Náplň práce

• přímá práce s klienty

• (spolu)vedení terapeutických aktivit: skupinová psychoterapie, komunity, arteterapie, relaxace, edukační skupiny, sport, pracovní terapie a účast na skupinové supervizi

Stáž zahrnuje obvykle 2-3 služby v měsíci (1 služba = 2 dny) a účast na poradách a supervizích (jednou týdně v Praze) – středa 8:30-14:00

Místo pracoviště: Solenice 35, okres Příbram

Výběrové řízení je vícekolové. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nástup: dle dohody, možnost nastoupit co nejdříve je výhodou

Společnost
Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú.
Adresa
Solenice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dopravu
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže.